Firma BERTRAND to renomowany producent okien energooszczędnych, drzwi oraz fasad. Istniejemy od 1969 roku. Przez ten czas – już przeszło czterdziestoletni - realizujemy oczekiwania klientów w Austrii, Niemczech, Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Litwie, Skandynawii, USA i innych krajach Europy i Świata.

Produkty BERTRAND charakteryzuje innowacyjność formy, różnorodność ornamentyki oraz najwyższa jakość wykonania - potwierdzona certyfikatami. W produkcji stolarki nasza firma stosuje nowoczesne technologie, wykorzystując szeroką gamę materiałów: od systemów profili PVC i aluminiowych, przez różne gatunki drewna, aż po materiały drewniano-aluminiowe i PVC - aluminiowe.

 


Zamówienie traktujemy indywidualnie. Doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Z należytą troską podejmujemy się trudnych zadań, choćby takich jak wymiana stolarki w budynkach zabytkowych czy produkcja drzwi według wzoru złożonego przez klienta. Nasze usługi i produkty (okna, drzwi, fasady i ogrody zimowe) cieszą się uznaniem wielu prestiżowych instytucji oraz osób znanych ze świata polityki, biznesu i mediów.

© Bertrand - Okna i Drzwi