Okna Gdańsk

Skorzystaj z wirtualnego spaceru i zobacz naszą ofertę o każdej porze.

 

Firmowy salon sprzedaży Bertrand Gdańsk

Zapraszamy Państwa do Salonu firmowego Bertrand w Gdańsku. Wykwalifikowana obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Okna PVC Gdańsk

W mieście Gdańsk mogą Państwo poznać rozwiązania proponowane przez naszą markę. Systemy profili okiennych PVC firmy BERTRAND to produkt estetyczny i funkcjonalny, bardzo trwały, odporny na wpływ warunków atmosferycznych, skutecznie wyciszający hałas, ciepłochłonny i energooszczędny, bezpieczny dla zdrowia łatwy w obsłudze, pielęgnacji i konserwacji.

Okna drewniane Gdańsk

Pełną ofertę na okna drewniane mogą Państwo osobiście poznać w salonie Gdańsk. Stwórz aurę ciepła w swoim domu i wybierz okna drewniane. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki drewna i jego przygotowania udaje się wydobyć jego najważniejsze zalety. Tworzymy bardzo trwałe i funkcjonalne okna drewniane, zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Okna aluminiowe Gdańsk

Okna aluminiowe firmy BERTRAND są odpowiedzą na wiele potrzeb naszych klientów. Budujemy różne rodzaje okien i drzwi w zależności od zakresu zastosowania i szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności, estetyki, izolacji termicznej i innych czynników. Mieszkańców trójmiasta i okolic zapraszamy do salonu Bertrand przy ulicy Przywidzkiej 7 w Gdańsku.

Trójmiasto - w trójmieście znajdą Państwo również nasz punkt sprzedaży w Gdyni - Studio 66, aleja Zwycięstwa 254/2.

 

trójmiasto - salon Gdańsk

 

© Bertrand - Okna i Drzwi